Zamyšlení

7. dubna 2010 v 23:43 | P@pie
Smile :)
Zvláštní, je to možná i tristní, avšak úderem 22:22 ve středu večer dostala P@pie chuť psát.


Dodívala se na jeden film a jen tak se zamyslela, v hlavě se rodily otázky ohledně budoucnosti.

Život je přeci jen o chvílích, které nám berou dech. Nezáleží na problémech, problémy jsou to poslední, na čem záleží. Důležitý je úsměv na tváři blízké osoby, důležité jsou momenty, které vždy rozjasní vaši duši. To jsou ty chvíle, pro které žijeme. Jsou to kratičké okamžiky, až zvláštní jak malou část našich životů tvoří. Mám chuť to změnit.

Ač je to možná k nevíře, dneska jsem asi znovu procitla. Netuším, jak to popsat slovy, možná jen - klid a mír, který zalévá mou duši. Možná jen silný nedostatek spánku, který nutí mou milou hlavu stále přemýšlet.

V mysli mi vyvstala jedna fráze, kterou jsem četla - Moudrost našeho světa, je jen bláznovstvím před Bohem. Jak jsme lidé pošetilí, plní emocí a přání. Zamrzí mě, když vidím pohaslé oči a smutnou tvář. Proč jen lidské oči nesvítí tak, jak by si zasloužily? Proč ztrácíme naděje, proč? Proč padáme a soužíme se?

ŽIVOT je skvělý, ať si kdo chce, co chce, říká, když jednáte čestně a čistě, nezáleží na slovech ostatních. Máte své svědomí, svědomí, které si mnoho lidí pošpiní vlastním jednáním, vlastní slepotou, výmluvami,... Není nic krásnějšího, než mír a klid duše. To hřejivé cosi, co cítím hnedle u srdce. (nepřemýšleli jste občas, kde máte duši - tenhle problém mě právě trápí celkem často)

Vím jen to, že zkrátka cítím.

Cítím, vím, že žiji. Každý nádech je dar, to si myslím, za tím si stojím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dray Dray | Web | 8. dubna 2010 v 21:34 | Reagovat

Díky Bohu! Konečně se našel někdo, kdo ta slova zformuloval!

Jak krásně a čistě jsi to vyslovila. Být čestný - káždý, kdo je takový a má silnou vůli a pevnou víru musí vidět svět jako krásné místo.

Možná jsme opravdu jen pošetilí, mladí lidé - ale kdo je víc pošetilejší? Kdo je víc mrtvější? Člověk, který ví, že život je krása a snaží se o jeho zlepšení a nebo člověk, který za ta léta od narození vybledl a ztratil přesvědčení? A pro co potom žijeme, když si nestojíme na něčím pevným a správným?

Problémy a lidé, co ničí životy - ty jsou jen maličkost.

Díky, hazíš mi sem, k babičce, pro kterou je svět jen kaluž (ale neuvědomuje si, že i ta kaluž dokáže odrazit slunce), záchrané lano a ničíš jím mé pochybnosti. Děkuji, už zase pevně stojím na nohou.

2 ♥P@pie♥ ♥P@pie♥ | 9. dubna 2010 v 11:53 | Reagovat

Vřele ti děkuji, moje srdce je hnedle šťastnější, už se na tebe moc těším. Akorát se uvidíme asi až pozdě večer. (seminář):D S naší babčou je to těžký boj, ale nemůžem jí to mít za zlé. Má holt na srdci moc ran, které ji nikdo nezahojil a ona se jen brání.

Promiň, že ti píšu až teď, avšak šla jsem včera tou dobou spát.(velká únava) [:tired:]

Jo a lásko, můžeš mi dovést tu Úchvatnou, já ji tam zapomněla. :D Mockrát děkuju a don´t worry be happy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama