Alenka v Říši divů II/II

17. února 2008 v 21:22 | P@paja |  Chtě nechtě,čtěte!
Tak teď už jen v kostce...


Jsem člověk (doufám), sangvinik a extrovert, společenská. Když se k něčemu dokopu, tak se to snažím dotáhnout až do konce (většinou). V některejch věcech jsem děsně líná xD, ale to asi každej.

Mé horší stránky... (Já mudrc)
Někdy mám tendenci všechny poučovat, ale takovým něžným způsobem. Jako např: Věděli jste, že...? Víte, že...? Občas to lidem leze na nervy, chichi. Teď už si na to dávám trochu pozor, jen aby nevyšli ze cviku. ;D

Mé světlé stránky...
Jsem upřímná. Nerada lidi kritizuju, pokud to jde, tak jim vše podám tak, aby z toho vyvázli bez šrámu na duši. Je to totiž jedinej způsob, jak u nich můžete vyvolat valnou změnu k lepšímu.
Zastanu se jakéhokoli tvora, kterému někdo ubližuje. Nebojím se na někoho otevřít zobák. Často na to také dojedu. Ovšem snaha byla.

Má blbost...
Dost často lidem až moc rychle odpouštím, já se prostě nedokážu na nikoho dlouho zlobit. Někdy si kvůli tomu taky pěkně zanadávám. Zároveň dokážu lidi dost rychle vytočit a naštvat. Na tom totiž není nic těžkýho.

Někdy se chovám, tak střeleně, že se musí každej v okruhu sta metrů praštit do čela nebo si promnout oči. Člověk si musí umět sám ze sebe udělat legraci, jinak to nejde.

Já a depka...
Můžu Vás ubezpečit, že deprese moc nemívám. Občas mám třeba trochu pochmurnou náladu, ale jen v případě, když se mi něco nepovede nebo mi je hodně špatně.

Jinak se skoro pořád směju. Nemám ráda zamračený a nabručený lidi, co si myslej, že oni jediní jsou Ti, kdo mají "problémy". Chtějí si to tak sobecky vylít na jiných lidech.

Má rada...
Berte to takhle, každej má problémy a záleží jen na Vašem úhlu pohledu na ničem jiném. Jak se k tomu postavíte a co uděláte, je na Vás. Pokud nehladovíte nebo Vám někdo neumřel, je to dobrý!

Co s tím...?
Jestli je Vám hodně špatně, tak se jednoduše začněte smát. Už jen tím, že se smějete, tak se Vám přepne blok v hlavě. Někdo si řekne: Ale já se neumím, jen tak smát. Bez nějakýho podmětu!

Kámo, je to snadný, jen to zkus a později se to změní na opravdovej smích. Ze začátku mi to taky nešlo, ale naučila jsem se to. Jako všechno.

Když je mi hodně blbě, tak se jdu podívat do zrcadla, a když v něm neuvidím africkýho kluka s vypouklým břichem, je to v suchu.

Lidi, nic není prohraný.

Já a škola?
No, patřím k nejlepším žákům třídy (to tvrdí učitelka), buď je to tím, že jsem tak chytrá nebo mi někdo nahoře helfnul. Viď?

Rádi mě titulují šprtem, což já rozhodně nejsem. Občas se na něco kouknu to je všechno. Vážně? No, dost o škole.

Je tu několik věcí, které nesnáším...
Nesnáším: lháře, sobce, pokritce, patetické osoby, pitomce (na ty mám alergii), samaritány a humanisty (jakožto chraňme grázly, vrahy, zloděje a pedofily, ale jsem proti trestu smrti), nespravedlnost, Hitlera, Lenina, teplý prkýnko na záchodě a hranej úsměv.

Mno, je toho možná víc, ale tohle už stačí.

Něco o rodině...
Rod Prochyšů je v pohodě. Máme svý zvyky a tradice, nijak vyjímečný. Prostě normálka Vánoce, Velikonoce,...

Se ségrama jsem jedna ruka. Když nám dohromady začne hrabat, to je potom pošušňáníčko. Divím se, že to s náma mamka nezabalila už dávno. No, bude to tím, že nemůže

Chichi, mě napadla jedna hláška, jaký si to uděláš, takový to máš. :D

Radši nebudu škodolibá, aby se mi to pozdějc nevymstilo.*vážná tvář, vážná tvář*

Máme se rádi (zatím si neztěžovali xD). Jsme taková normálně prdlá rodinka, mno.

Ortel...
Jsem osoba jako každá jiná, jedinečná. Každý je originál a ten je přece jedinečný.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miky Miky | 23. února 2008 v 9:51 | Reagovat

Seš super a tvoje názory jsou fakt skvělí. No u nás taky máme rod Prochyšů tomu ale vévodí kluci:D A neboj taky jsou upe "normální":) No ale asi ste se ještě neviděli, pokud teda nejezdíš do Ostravy:) tam kdybys je potkala nepřehlidneš. No co ještě...ted nevim ale až si vzpomenu napišu.

2 P@paja P@paja | 29. února 2008 v 21:15 | Reagovat

Miky, tohle ty mi nedělala please, já červenat se moc. Mno, teď se právě snažit přestat mluvit jako tatar v omáčka. Kváky, kvák...Moc dík, za Tvůj názor. V Ostravě jsem ještě nikdy nebyla, takže nemůžu sloužit. Klidně zase napiš, až si vzpomeneš;o) Hlavně buď free and crazy, život je přece Murphyží ;DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama